Letter to Prison

Letter to Prison

Web sitemizi kullanarak sadece türkiyemiz değil dünyanın her yerindeki cezaevlerine mektup ,Resim  kartpostal ve her mektuba bir Ücretsiz kitap gönderebilirsiniz.Desenli kağıtlar ve zarflar kullanmanızda hiç bir mahsur yoktur.Desenli içerikler mektuplarınızı çok daha eğlenceli hale getirir .Cezaevlerine bol bol resim ve kitap göndermenizi tavsiye ederiz.

Web sitemizde yazdığınız mektuplar seçtiğiniz desenlerdeki kağıtlara basılır ve yine seçtiğiniz desenlerdeki zarflara konularak mükemmel şekilde hazırlanır ardından PTT ile dünyanın her yerindeki alıcıya ulaştırılır.

Mektuplarınız her gün saba 09:00 ve öğleden sonra 16:00 da yola çıkar. 

Mektuplarınızı hesabınıza Giriş yaparak yada SMS ile göndereceğimiz linke tıklayarak takip edebilirsiniz.

Cezaevlerine fotoğraf göndermek isterseniz ve kararsız kalırsanız Burayı tıklayarak çok faydalı yazımızdan ilham alabilirsiniz. Mektupta neler yazacağınıza karasız kalırsanız Burayı Tıklayın.

Cezaevine göndereceğiniz mektuplarda, imkanınız oldukça uzun yazmaya çalışın. Günlük yaşamınızdan, gelecek planlarınızdan, anılarınızdan aklınıza gelecek her şeyden bahsedin. Bazen bir fotoğraf bir sayfa mektuptan daha çok şey anlatır bu yüzden bolca fotoğraf eklemeye çalışın. Hemen mektubu yazdığınız an çektiğiniz fotoğrafları ekleyin. Mahkeme kağıdı gibi düz kağıt yerine desenli kağıt ve zarf kullanmaya gayret gösterin.

Mektup yazmak zor gelir her zaman. Ancak cezaevinde kalan kişiler mektup günlerinde isimler okunurken çok heyecanlanırlar. Mektubu gönderen kişi hiç farketmez. Bir kaç satır yazı bir kaç fotoğraf varsa sanki o gün bir kaç günlüğüne izne çıkmış gibi mutlu olurlar. Emin olun ki, mektubu alan kişinin sevincini ve heyecanını görebilseydiniz her gün  seve seve yazardınız.

Cezaevinde kalan kişiler bu mektupları bir kez açıp kapatmazlar. Tıpkı dışardakilerin her sıkıldıklarında telefona ve sosyal medyaya sarıldıkları gibi mahkumlarda her sıkıldıklarında mektupları açarlar okurlar. Onların sosyal medyaları resimler ve mektuplardır.

Sosyal medya hesaplarındaki paylaşımları ve yorumları ekran görüntüsü olarak alıp resim olarak ekleyip gönderebilir ve yakınınıza sosyal medya keyfi yaşatabilirsiniz.

Herkes bir mahkum adayı olduğunu unutmasın. Cezaevine Mektup Gönderin

Cezaevine Mektupla birlikte her mektuba bir ücretsiz kitap uygulamamızla kitapta gönderin. Mahpus değiştirmez belki ama bir kitap bir insanın hayatını değiştirebilir.

Tıkla ve cezaevine mektup gönder