Cezaevine Yazdığım Mektuba Nasıl Zarf Eklerim?

Cezaevine Yazdığım Mektuba Nasıl Zarf Eklerim?

Önceki yazılarımızda cezaevine nasıl mektup yazacağınız hakkında bilgiler ve ipuçları vermiştik. Şimdi de son aşamamız olan mektubunuza güzel bir zarf seçmeye ve eklemeye geldik. 

Öncelikle sitemize giriş yapın. Ardından Mektup Oluştur'a basınız. Mektubunuzu, fotoğraflarınızı, kitaplarınızı hazırladıktan sonra aşağıdaki gibi Zarf butonuna basınız ve binbir çeşitli güzel zarflarımızdan bir tanesini seçin.

cezaevi, kitap, mektup, fotoğraf göndermek,cezaevinemektupgonder, kartpostal

İşte cezaevine yazdığınız mektuba zarf eklemek bu kadar kolay.

Bazı Zarf örneklerimiz :

cezaevi, kitap, mektup, fotoğraf göndermek, cezaevinemektupgonder, kartpostal          cezaevi, kitap, mektup, fotoğraf göndermek, cezaevinemektupgonder, kartpostal          cezaevi, kitap, mektup, fotoğraf göndermek, cezaevinemektupgonder, kartpostal          cezaevi, kitap, mektup, fotoğraf göndermek, cezaevinemektupgonder, kartpostal          cezaevi, kitap, mektup, fotoğraf göndermek,cezaevinemektupgonder, kartpostal          cezaevi, kitap, mektup, fotoğraf göndermek,cezaevinemektupgonder, kartpostal           cezaevi, kitap, mektup, fotoğraf göndermek,cezaevinemektupgonder, kartpostal          cezaevi, kitap, mektup, fotoğraf göndermek,cezaevinemektupgonder, kartpostal

 

Daha fazlasına ulaşmak için sitemize giriş yapmanız yeterli :)