Cezaevine Mektup Nasıl Gönderilir?

Cezaevine Mektup Nasıl Gönderilir?

Cezaevine Mektup Nasıl Gönderilir merak ediyorsanız, bir yakınınızın cezaevine girmiş olması muhtemel. Peki Cezaevine Nasıl Mektup Gönderilir kısa kısa anlatalım sizlere. 

Cezaevine 4 farklı yöntemle mektup gönderilir. Bu yöntemlerin tamamında da mektuplar basılı ve yazılı olarak kader mahkumuna teslim edilir. 

1- En popüler yöntem olan https://www.cezaevinemektupgonder.com/ kullanarak Cezaevine mektup gönderebilirsiniz. Fotoğraflar ekleyebilirsiniz. Kartpostallar ekleyebilirsiniz. Kitap ekleyebilirsiniz. Ücretsiz kokular ekleyebilirsiniz. PDF, WORD, PNG, JPG Formatlarında dosya belge ekleyebilirsiniz. Desenli kağıtlar ve zarflar kullanabilirsiniz. Sabit adresiniz yoksa SPK yani Sanal Posta Kutusu kullanabilirsiniz. Bu seçenekte imkanlar ne kadar geniş değil mi?

2- Ben web site kullanamıyorum, telefonumu bile zor kullanıyorum derseniz Whatsapp ile Mektup gönderebilirsiniz. 0 850 305 0186 numaralı whatsap hesabımıza, normal whatsapp tan mesaj atar gibi yazdığınız yazılarınız ve ekleyeceğiniz fotoğraflar veya dosyalar belgeler https://www.cezaevinemektupgonder.com/ deki panel hesabınıza Cezaevinemektupgonder ekibi tarafından işlenerek Cezaevine gönderilir.

3- Fax ile Mektup gönderim seçeneğidir. Aman dikkat. Bu seçenekte cezaevi fax'ı kabul eder ama öyle ölümlü kazalı büyük olaylar olmadıkça bu mektupları kolay kolay teslim etmez. PTT den gönderilen mektup gerekir. https://www.cezaevinemektupgonder.com/ de Fax ile Mektup gönderme seçeneği vardır. Bu seçenekte sadece düz kağıda yazı gönderilebilir. 

4- Elinizde yazacağınız mektupları Postaneye giderek göndermek bir diğer seçenektir. Çok zahmetlidir. Fotoğraf çıkarması, yazı yazması bir ayrı zordur. Tüm bu kağıt kalem yazma merasiminden sonra birde Postanede saatlerce sıra bekleyip postaya vermek gerekir. Bu kadarlada bitmez birde takip etme zorluğu vardır. Bu seçenekte desenli kağıt zarf bulmak çok zordur. İlk seçenekteki imkanların onda biri bile bulunmaz.

Son seçeneği elediyseniz sizi web sitemize davet ediyoruz. Mektuba dair içerik çeşidinde, dünyada bir eşimiz benzerimiz yoktur. Mektup yazmak ve göndermek için Tıklayınız.