Cezaevine Kartpostal Gönderebilir Miyim?

Cezaevine Kartpostal Gönderebilir Miyim?

Cezaevine kartpostal tabii ki de gönderebilirsiniz. İster mektubunuzla beraber isterseniz de sadece kartpostal şeklinde gönderim yapabilirsiniz. Cezaevine nasıl kartpostal göndereceğim diye soruyorsanız aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli.

Öncelikle sitemize giriş yapın. Ardından Mektup Oluştur'a basınız. İsterseniz mektup yazdıktan sonra kartpostal ekleyin isterseniz direkt kartpostal ekleyin. Aşağıdaki görselde gördüğünüz gibi kartpostal ekleyebilirsiniz.

cezaevi, kitap, mektup, fotoğraf göndermek, cezaevinemektupgonder, kartpostal

İşte cezaevine kartpostal göndermek bu kadar kolay!

Cezaevindeki sevdiklerinize gönderebileceğiniz birkaç tane kartpostal örneği gösterelim.

cezaevi, kitap, mektup, fotoğraf göndermek, cezaevinemektupgonder, kartpostal          cezaevi, kitap, mektup, fotoğraf göndermek, cezaevinemektupgonder, kartpostal          cezaevi, kitap, mektup, fotoğraf göndermek, cezaevinemektupgonder, kartpostal          cezaevi, kitap, mektup, fotoğraf göndermek, cezaevinemektupgonder, kartpostal          cezaevi, kitap, mektup, fotoğraf göndermek, cezaevinemektupgonder, kartpostal          cezaevi, kitap, mektup, fotoğraf göndermek, cezaevinemektupgonder, kartpostal

 Bunlar kartpostallarımızın önyüzü, arkayüzü ise tasarımdaki renge göre değişebilir ama genelde aşağıdaki gibi görünür.

cezaevi, kitap, mektup, fotoğraf göndermek, cezaevinemektupgonder, kartpostal

 

Cezaevindeki sevdiklerinize kartpostal göndermek artık bu kadar kolay. Tek tıkla her yerden cezaevine kartpostal gönderebilirsiniz! Dilerseniz sizin istediğiniz bir resmi Kartpostal olarak gönderebiliriz. Aşağıdaki whatsapp veya Canlı destekten iletişime geçmeniz yeterlidir.